Препарати

Фірма «Байєр Енвайронментал Сайєнс САС» (Франція).

Мікрокапсульований інсектицид Syngenta Швейцарія

Гель від тарганів (Syngenta)

Інсектициди ASPLANT-SKOTNICCY SP.J. Польща

Інсектициди, родентициди, дезінфектанти та інші засоби, що використовуються в роботі. Сертифікати, описи та відгуки про препарати

Вітаю, дорогі друзі!

Цей розділ сайту присвячений різноманітним препаратам, які ми використовуємо або використовували у своїй роботі. Нижче на сторінці Ви знайдете описи, сертифікати та іншу інформацію про засоби дезінфекції.

Зверніть увагу: більшість цих засобів належить до 4-го та 3-го класів небезпечних речовин, придбати їх у магазині неможливо (за законом продаються лише санітарним службам). Якщо Вам пропонують купити якийсь препарат для самостійної обробки – варто замислитись про ступінь відповідальності компанії – продавця. Робота з цими речовинами повинна проводитись з використанням професійних засобів хімічного захисту та професійного обладнання!

Важливі аспекти роботи із засобами для дезінсекції та дезінфекції:

Вибір препарату

Залежно від виду санітарної обробки та очікуваного результату, клієнту підбирається той дезінфікуючий засіб, який підходить для конкретного випадку.

Щоб правильно підібрати засіб, який працюватиме максимально ефективно конкретно у вашому випадку, необхідно знати ринок і мати великий досвід роботи з усіма цими засобами. А найголовніше, дієві препарати не продаються у звичайних магазинах! Заводи-виробники цих препаратів продають їх ТІЛЬКИ санітарним службам, за наявності останніх всіх необхідних сертифікатів та дозволів на роботу з цими препаратами.

Є ще одна проблема, вона пов’язана із покупкою спеціалізованого обладнання. Купувати професійне дороге ULV або GAP обладнання для однієї обробки — дуже невигідне капіталовкладення. А звичайний помповий розпилювач, як показує практика та відгуки на форумах, не тільки малоефективний при боротьбі зі шкідниками, але й залишає після обробки багато маленьких неприємностей: плями по всій оброблюваній площі (предмети меблів, шпалери, картини тощо); стійкий, неприємний запах препарату, що погано вивітрюється; дія препарату починається не відразу, а найголовніше — немає жодних гарантій того, що всі комахи та їх кладки після обробки будуть знищені, або що комахи не повернуться до вас знову.

Не поспішайте купувати дорогі неперевірені засоби! Зверніться до нас за порадою через форму зворотнього зв’язку, за телефоном: +38 (068) 679-71-17 або +38 (050) 612-87-12 . Консультації наших спеціалістів – безкоштовні!

Висновок – Тільки спеціаліст-дезінфектолог зможе правильно оцінити обстановку та запропонувати правильні способи усунення проблем.

Придбання препарату

Найдієвіші препарати – це концентровані активні речовини з тривалою залишковою дією. Вони готуються майстром-дезінфектором у захисному одязі, рукавичках, протигазі та за спеціальною технологією (залежно від паразита, способу обробки тощо). Концентровані препарати НЕ продаються в магазинах, на ринках чи в аптеках – вони відпускаються виробниками чи дилерами лише сертифікованим санітарним службам.
Висновок — ефективні препарати непросто купити, продаються, як правило, у великих ємностях, коштують недешево, вимагають ціле спорядження для їхнього приготування, знання та вміння з дезінфектології.

Обробка від шкідників

Застосування засобів захисту під час санітарної обробки обов’язково! Обробки необхідно виконати з використанням протигазу, у захисних рукавичках та комбінезоні, згідно з інструкціями, санітарними нормами та правилами.
Висновки – високі витрати придбання спорядження не вигідні, а робота без спорядження смертельно небезпечна. Відсутність досвіду може дати незначний результат або навіть шкоду, незважаючи на те, що все буде зроблено по інструкції.

Устаткування для обробки

Тривалий вплив препарату на шкідників та його проникнення у найважчі місця можливе лише при використанні професійного обладнання, яке подає препарат у вигляді аерозольного туману. Холодний аерозольний туман «висить» у повітрі 3-4 години, гарячий – до 10-ї години.

Гарячий і холодний туман створюється за допомогою генераторів туману — дороге спеціалізоване обладнання, яке може дозволити собі не кожен, не можуть собі навіть деякі фірми, які називають себе «дезінфекторами». Звичайні обприскувачі мало допомагають, так як дисперсія крапель дуже маленька, активна речовина падає швидко і не встигає достатньо впливати на мікроорганізми та комах, погано проникає у мікротріщини та на приховані від очей поверхні. У той час як професійне ULV або GAP обладнання розпилюють розчин до найдрібніших частинок, що дозволяє препарату проникати і потім кристалізуватися навіть у найважче місцях, що в свою чергу гарантує повне виведення всіх комах та їх кладки + за рахунок кристалізації в мікро-тріщинах. тривала залишкова дія.

Кваліфікація

Успіх боротьби зі збудниками інфекцій (віруси, бактерії, грибки, комахи, гризуни) потребує знань, великого практичного досвіду та навичок. Самонавчання за допомогою Інтернету може бути не тільки малоефективним, але й небезпечним, якщо урок вам не викладає інженер з хіміко-технологічною вищою освітою.

Висновок — позбутися паразитів самостійно в принципі можна. Тільки у «початківців дезінфекторів» це займе чимало часу, сил, коштів і немає жодної гарантії за результат. Тому краще довірте вирішення вашої проблеми професіоналам, які вже не перший рік займаються дезінфекцією, дезінсекцією та дератизацією як житлових приміщень, так і малого, середнього бізнесу та промислових підприємств. Зв’яжіться з нами за телефоном: +38 (068) 679-71-17 , +38 (050) 612-87-12  або E-mail: dezcentr2020@gmail.com

Фальсифікація

На ринку часто з’являються сфальсифіковані засоби відомих виробників. У фальсифікату, як правило, ціна набагато нижча порівняно з ціною, яку пропонують офіційні дилери та виробники.

Фальсифіковані засоби дуже небезпечні, оскільки вони виробляються кустарно, без дотримання норм та технологій і можуть завдати непоправної шкоди здоров’ю та безпеці життя.

Наше підприємство закуповує всі санітарні засоби лише у офіційних дистриб’юторів або безпосередньо у виробників, що повністю виключає ризик фальшування.

Shopping Cart