Підготовка до приходу майстра

Підготовка квартири до дезінсекції

Комплексна (повна) обробка однокімнатної квартири займає 30-40 хвилин, обробка двокімнатної квартири – близько 40-50 хвилин, трикімнатної – до однієї години. Щоб санітарна обробка пройшла з максимальним ефектом до приходу дезінфектора, квартиру необхідно підготувати.

Перед обробкою

 1. Домашніх вихованців ізолювати при частковій обробці, при комплексній обробці їх слід винести поза приміщенням.
 2. Продукти та посуд прибрати з відкритих поверхонь і вкрити в непроникній для пари упаковці (герметично закрита скляна або бляшана тара) або прибирати в холодильник.
 3. З санвузла забрати предмети особистої гігієни.
 4. Особисті речі, іграшки прибрати у шафи.
 5. Меблі, масляні картини, побутові прилади (холодильник, телевізор, комп’ютер та інші електроприлади) накрити поліетиленовою плівкою.
 6. Прибрати та ретельно вкрити харчову продукцію, на яку може потрапити аерозоль.
 7. Всі меблі, що розкладаються, залишити в розкладеному положенні (якщо проводиться обробка від клопів).
 8. Переглянути книги на наявність чорних точок у місцях палітурки — це сліди життєдіяльності клопів. Якщо такі сліди є у книзі, її треба викинути.
 9. Шпалери, як і, проглядаються на наявність чорних точок. У разі виявлення рекомендується шпалери видалити для досягнення максимального ефекту.
Під час обробки
 1. Забороняється проводити санітарну обробку у присутності людей, свійських тварин, птахів, риб.
 2. Допускається присутність замовника поруч із майстром лише у захисному екіпіруванні. Захисна екіпіровка повинна повністю захистити шкіру, очі та внутрішні органи від попадання частинок аерозолю. Екіпірування включає, як правило: халат або комбінезон бавовняний, косинку, нарукавник, рукавички, герметичні захисні окуляри та універсальний респіратор або протигаз.
 3. Обробку можна виконувати при відкритих вікнах (у разі ULV зрошення).
Після обробки
 1. Приміщення слід добре провітрити не менше 30 хвилин без людей.
 2. Після провітрювання слід протерти поверхні, з якими часто контактуватимете (робочі поверхні столів, шаф, полиці, підвіконня, дверні ручки тощо) використовуючи содовий розчин кальцинованої соди (30-50 г на 1 л води) з милом, у гумових рукавичках.
 3. Постільна білизна простягати при високій температурі та пропрасувати.

Генеральне прибирання квартири проводиться не раніше 14 днів, тільки після загибелі всіх комах або після закінчення терміну дії препарату.

Слід врахувати

Гарантія надається при санітарній обробці всіх кімнат усередині квартири або будинку — спальні місця, балкони та лоджії, місця загального користування (коридор, ванна кімната, санвузол, кухня).

Роботи проводяться з повною конфіденційністю (не розголошується нікому що у вас була зроблена обробка від комах).

Наші фахівці можуть проводити обробки без вихідних та свят, вдень та вночі, по місту та області.

Детальніше:


У кімнатах:
 • Проведіть звичайне прибирання: пропилососьте або помийте підлогу, протріть пил. Розберіть речі – у квартирі не повинно бути бардаку.
 • На час обробки приберіть речі, до яких Ви найчастіше торкаєтеся: пульти від побутової техніки, телефон, клавіатура та мишка домашнього ПК.
 • Якщо у квартирі клопи – підготуйте меблі до обробки: звільніть шафи, ящики для білизни. Постільна білизна рекомендується прокип’ятити і погладити, щоб звести нанівець можливість появи комах з кладок.
 • У квартирі не повинно бути безладу.
На кухні:
 • Заберіть продукти, столове начиння так, щоб на них не могло потрапити засіб від комах. Звільніть шафи, в яких були помічені комахи — вони будуть оброблені. Робочі поверхні, наприклад, стільниці, ми рекомендуємо обернути харчовою або польотною плівкою — так Ви суттєво скоротите час збирання після візиту нашого майстра.
 • Заберіть продукти, столове приладдя.
Місця загального користування:
 • У туалетних кімнатах простежте,
  що були прибрані предмети особистої гігієни:
  зубні щітки, бритви, рушники, ватяні палички.
  Також рекомендується на час обробки прибрати
  тюбики, флакони та інші закриті ємності, якими Ви користуєтесь під час туалетних процедур.
 • Прибрати предмети особистої гігієни.
Після обробки:
 • Провітріть квартиру.
 • Помийте столи та посуд.
 • У квартирі будуть використані лише безпечні препарати без запаху;
 • Мити стіни, плінтуси та інші поверхні, до яких ви рідко торкаєтеся в повсякденному житті, не рекомендується: чим довше засіб залишатиметься в місцях пересування комах — тим менша ймовірність їх повторної появи.
 • Застосовуйте «ударне» провітрювання широко розкриваючи вікна.
Shopping Cart