Оборудование

ГЕНЕРАТОР ХОЛОДНОГО ТУМАНУ

ГЕНЕРАТОР ГАРЯЧОГО ТУМАНУ

МОТООБПРИСКУВАЧ РАНЦЕВЫЙ

ГЕНЕРАТОР ГАРЯЧОГО ТУМАНА mini

Обладнання для санітарної обробки в закритих приміщеннях та на відкритих площах

Щоб гарантувати результат санітарних обробок у заходах щодо дезінфекції та дезінсекції, ми застосовуємо промислове обладнання аерозольного оброблення – аерозольні генератори холодного та гарячого туману.

Аерозольне ULV зрошення

Обладнання Генератор холодного туману для професійної обробки від комах. Аерозольні генератори дозволяють швидко і ефективно виробляти рівномірне розпилення розчину на великих площах, досягаючи найважчих місць. Регульований розмір часток (від 10 до 80 мікрон) дає багаторазове збільшення активної площі контакту та глибоке проникнення, чого неможливо досягти при обробці звичайними помповими розпилювачами.

Залежно від умов розпилення дезинфікуючого засобу генератори холодного та гарячого туману можуть застосовуватись разом або окремо.

Генератор холодного туману розпорошує активну рідину краплями дуже маленького діаметру (40 — 80 мікронів) під тиском, без підігріву. Майстер налаштовує необхідну потужність компресора, залежно від типу комах та ступеня зараження приміщення, наприклад, знищення постільних клопів проводиться за потужності ULV генератора 70%. Туман розсіюється і заповнює все приміщення. Холодний туман здатний протриматися у повітрі до 4-х годин. При використанні водних реагентів може збільшитись вологість у приміщенні.

Технології GAP: генератори гарячого туману:

Обладнання1Промисловий генератор гарячого туману, для обробки від шкідників методом ГАП. Генератори гарячого туману більш продуктивні за рахунок реактивної потужності, дають більш дрібнодисперсний теплий туман (5-20 мікрон) з температурою близько 70 градусів за Цельсієм, не збільшуючи вологість у приміщенні. Завдяки дрібнішій дисперсії частинок (у порівнянні з холодним туманом) збільшується час проникнення аерозолі до 10 годин.

 

Фото обробки гарячим туманом:

 

Використання GAP технологій дозволяє:

  • зберегти надовго дію хімічної речовини;
  • зменшити у рази витрати коштів порівняно з вологою обробкою;
  • виключити небезпечний контакт людини з активним розчином;
  • одночасно впливати на всі поверхні та знезаражувати повітря у приміщенні.


Генератори туману ми використовуємо всюди, де необхідно розпорошувати інсектициди, акарициди, пестициди, фунгіциди, дезінфікуючі засоби, нейтралізатори запаху, дезодоранти. Обладнання дає чудовий результат при планових та позапланових заходах щодо дезінфекції від бактерій та вірусів великих площ та складних поверхонь, у масових профілактичних обробках.

Ми щорічно проводимо сотні обробок у приватних будинках та квартирах, у школах та дитячих садках, у лікарнях та оздоровчих закладах, у готелях та місцях обслуговування споживачів, у торгових центрах, у цехах харчової промисловості.

Замовляючи у нас санітарні послуги з використанням професійного обладнання, ви отримаєте гарантований результат, документально оформлений, на строк до 1-го року.

У будь-який час дня та ночі ми готові надати по телефону безкоштовні консультації щодо захисту від небезпечних шкідників за номером +38 (068) 679-71-17, +38 (050) 612-87-12 або залиште заявку на нашому сайті.Будемо раді допомогти вам!

Shopping Cart