Прибирання квартири після дезінсекції

Уничтожение клопов

Истребление тараканов

Выведение клещей

Борьба с грызунами

Уничтожение блох

Выведение плесени

Фумигация

Документы для СЭС

Прибирання квартири після дезінсекції

Прибирання житлового приміщення після дезінсекції від клопів, тарганів потребує особливого підходу. Під обробку препаратом від комах потрапляють не лише гладкі поверхні, а й м’які меблі, одяг, кухонне приладдя, продукти.

Що потрібно зробити першим після дезінфекції від клопів, тарганів

Відразу після дезінсекції не можна проводити генеральне прибирання. Хімічні препарати від тарганів, клопів, мурах та інших комах мають пролонговану властивість. Залишкова активність становить від 3 тижнів до декількох місяців, залежно від речовини, що діє, концентрації розчину. Засіб весь цей час згубно впливатиме на комах, запобігатиме повторному заселенню, розмноженню.

Сучасні препарати для дезінсекції не залишають їдкий запах та плям на поверхнях і тканинах. У квартиру можна повертатися за кілька годин. Зайшовши в будинок, першим потрібно відкрити усі вікна, забезпечивши інтенсивне провітрювання приміщень. Взимку провітрювання триває щонайменше години, у літній час – 2 години і більше. Це гарантія хімічної безпеки.

Після цього додому можуть повертатися не лише дорослі, а й діти, домашні тварини, люди з хронічними захворюваннями серцево-судинної дихальної системи, літні. Залишки інсектициду в повітрі вивітрюється, а на доступних поверхнях висихає, тому не становить небезпеки для людей.

Вартість прибирання квартири після дезінсекції
 1. Ціна прибирання 1-кімн. квартири від 800 грн.
 2. Ціна прибирання приміщень від 20 грн за м.кв.
 
Загальні правила проведення вологого прибирання

Вологе прибирання квартири після дезінсекції від клопів, тарганів потрібно максимально обмежити. У житловому приміщенні має залишитися засіб, чим більше, тим ефективнішим буде протруювання. Під час обробки не всі комахи загинули. Через деякий час вони будуть вибиратися з укриттів у пошуках їжі, пересуватися по кімнатах та контактувати із залишками інсектициду. Це сприяє остаточній загибелі популяції.

Які предмети в будинку піддаються вологому обробленню:

 • поверхні столу, табуреток, тумбочок, комода, відкриті полиці, ніші, підвіконня;
 • сантехніка – раковини, ванна, унітаз, крани;
 • ручки на вікнах, дверях, шафах.
Для цього готують гарячий мильно-содовий розчин (луг нейтралізує хімічний препарат): 50 г харчової соди, 27 г господарського мила на відро води (10 л).

Лінолеум, плитку, ламінат, паркет або килимове покриття достатньо підмісти або пропилососити. Мити підлогу не потрібно. Якщо є побоювання щодо маленької дитини, підлогу в дитячій кімнаті можна протерти. При цьому прибирають лише середину і ті місця, де дитина найчастіше грає. Не можна торкатися площі по периметру ближче, ніж на 10-15 см до плінтусів, а також під ліжком, диваном, шафою.

Якщо в будинку залишалися кімнатні рослини, їх промивають під душем так, щоб вода, що стікає, не потрапляла в грунт.

Генеральне прибирання квартири після дезінсекції тарганів з миттям стін, плінтусів, важкодоступних місць можна проводити не раніше ніж через 3 тижні. За цей час усі дорослі комахи, личинки гинуть. Повторне оброблення кімнат проводити не потрібно. Можна змивати усі залишки препарату.

Що робити з м’якими меблями

Деякі клієнти перед замовленням послуги дезінсекції бояться, що після розпилення розчин осяде у тканинах дивану, ліжка. Висловлюють побоювання, що це негативно позначиться на самопочутті, викличе головний біль, безсоння, нездужання, алергію, хронічне отруєння парами хімікату.

Виробники препаратів із знищення комах гарантують безпеку коштів. Перші дні при поганому провітрюванні краплі розчину зберігаються в повітрі, їхня концентрація мізерна, що не впливає на організм людини. Просочивши тканину, речовини не виділяються назад. Якщо в будинку залишилися клопи, вони проявлятимуть активність у нічний час, підбираючись до сплячої людини. Контактируя з висохлим інсектицидом на тканини, комахи заражатимуться і гинуть.

При цьому не потрібно замовляти хімчистку оббивки. Для спокою клієнтів, рекомендують перед обробкою накрити м’які меблі простирадлами, чохлами. Потім їх випрати в машинці. Перед сном на ліжко потрібно постелити чисту постільну білизну. Обробка дитячих ліжечок також безпечна для здоров’я маленької дитини.

Одяг та іграшки

Особисті речі (сумки, рюкзаки, взуття), предмети побуту за бажання можна випрати, протерти, помити. А краще не чіпати їх зовсім.

Одяг, що знаходився на відкритому просторі під час дезінсекції, потрібно випрати або прополоскати у чистій воді. Мета – не вимити засіб, а позбутися запаху хімпрепарату. Одяг, який знаходився в закритій шафі, не оброблявся, розчин на нього не потрапляв. Тому прати її не потрібно. Платтяні шафи обробляються вкрай рідко, тільки у разі масового зараження комахами та їх личинками.

Прибирання квартири після дезінсекції тарганів включає знезараження дитячих іграшок. Перед протруюванням пластмасові дитячі іграшки поміщають у пакет і не чіпають. Клопи та інші комахи у них не заселяються. Відмити пластик після нанесення хімічних речовин складно. М’які іграшки промивають під проточною водою або стирають у пральній машині.

Особливості прибирання на кухні

Кухню та їдальню дезінфікують особливо ретельно. У цих приміщеннях сконцентровано найбільшу кількість дорослих особин комах, які мігрують до інших кімнат. Перед обробкою обов’язково прибирають усі харчові продукти, зокрема нероздруковані (пакети з крупами, цукром, сіллю, борошном).

Щоб уникнути отруєння, збирання кухні після дезінсекції від тарганів проводять не тільки поверхнево. Мильним розчином протирають внутрішні стінки, полиці шаф, тумбочок. Миють ручки холодильника, мікрохвильової печі, внутрішню камеру духової шафи.

Що не чіпають:

 • верхню частину корпусу холодильника, навісних шаф;
 • кахельні стіни;
 • віконну раму, карнизи;
 • витяжку, газовий казан, бойлер;
 • розетки, кабелі побутової техніки;
 • вузли водопостачання (розведення, труб, каналізаційний стік);
 • сміттєвий бак (відро);
 • плінтуса, батарею, дверну коробку, освітлювальні прилади.

Ретельно миють весь посуд під краном або в посудомийній машині. Продукти можна після завершення збирання. Якщо у шафах випадково залишилася їжа, вона не придатна до вживання. Такі продукти потрібно помістити в поліетиленовий пакет, щільно закрити (зав’язати) та викинути на сміття.

З’явилися ознаки отруєння: що робити

Ризик отримати отруєння інсектицидами, що призначені для житлових приміщень, мінімальний. Проте, не можна виключати прояв інтоксикації у людей із тяжкими хронічними хворобами нирок, серця, імунітету, порушенням метаболізму. Тригером є погане провітрювання житлового приміщення, не дотримання рекомендацій щодо прибирання.

Симптоми загального отруєння:

 • різке погіршення стану;
 • головний біль, запаморочення;
 • нудота, неприємний присмак у роті;
 • першіння в горлі, сухий кашель, що не приносить полегшення;
 • подразнення слизових оболонок горла, носа, очей;
 • нежить, сльозотеча, слинотеча;
 • почервоніння кон’юнктиви.

З появою одного або кількох симптомів потрібно вийти з приміщення на свіже повітря. Протягом 15-20 хвилин стан покращиться. Якщо ознаки інтоксикації наростають, погіршується самопочуття, зверніться до лікаря. При утрудненні дихання терміново викликати швидку допомогу. Такі методи, як прийом активованого вугілля та інших сорбентів, не є ефективними. Тому що речовина проникла в організм не через травний тракт, а через органи дихальної системи.

Чутливими до препарату можуть бути дрібні вихованці – хом’ячки, шиншили, домашні щури, миші, черепахи, хамелеон. Після обробки цих тварин заносять у квартиру у клітинах, тераріумі та кілька днів не випускають. Можна брати на руки, але не ставити на підлогу. Відпускати таких тварин по квартирі можна лише після генерального прибирання (не раніше ніж через 3 тижні).

Для кішок, собак, кроликів інсектициди не загрожують. Навіть якщо тварина злиже невелику кількість сухого препарату, це не вплине на її самопочуття. Щоб кішка дістала отруєння, їй потрібно облизати 4-5 м2 обробленої поверхні, що насправді неможливо.

Переваги професійного клінінгу після дезінсекції

Якщо ви хочете бути впевнені в безпеці перебування в квартирі після дезінсекції клопів або тарганів, замовте клінінгову послугу. Такий сервіс пропонують компанії, які проводять обробку від тарганів та інших шкідливих комах.

Чому вигідно скористатися послугами професіоналів:

 • знання алгоритму збирання після нанесення інсектициду – гарантія безпеки;
 • дотримання запобіжних заходів при роботі з небезпечними речовинами — виключення отруєння;
 • наявність всіх засобів індивідуального захисту – не потрібно додатково купувати гумові рукавички, ганчір’я, миючі засоби;
 • швидке приведення квартири у житловий стан – економія часу;
 • сучасні технології збирання – оперативність, якість, наявність необхідного обладнання, миючих засобів;
 • гарантія на проведені роботи – система контролю за якістю.

При необхідності можна скористатися додатковими послугами – нейтралізація неприємного запаху, очищення від вапняного нальоту, іржі, водяного каменю, цвілі. Для цього використовується інноваційне обладнання та методики – пароочисник, сухий туман. Також замовити допомогу по дому — прання, прасування штор, покривал, килимів, скатертин, видалення пилу з оргтехніки.

Shopping Cart