Санітарне та гігієнічне прибирання

Уничтожение клопов

Истребление тараканов

Выведение клещей

Борьба с грызунами

Уничтожение блох

Выведение плесени

Фумигация

Документы для СЭС

Санітарне та гігієнічне прибирання

Регулярне підтримання чистоти та періодичне проведення санітарно-гігієнічного прибирання сприяє здоровому мікроклімату, профілактиці алергічних захворювань.

Застосування професійних хімічних засобів, сучасної клінінгової техніки допомагає знищити хвороботворні бактерії, віруси, а також перешкоджає їх розмноженню.
Наша клінінгова компанія Уборочка використовує лише екологічно безпечні хімічні засоби, які не виділяють запаху, не викликають алергічної реакції, нешкідливі для людей та тварин. Акцент на таке прибирання необхідно робити у приміщеннях з підвищеною вологістю та великого скупчення людей. Особливо у ванних, душових, саунах, санітарних кімнатах, лазнях, басейнах, масажних, процедурних кабінетах. Такі місця є середовищем для розмноження бактерій та утворення вапняного нальоту, цвілі, грибка. Ми проводимо санітарно-гігієнічну обробку з дотриманням діючих норм ДСанПіН у квартирах, офісних будівлях, спортивних клубах, басейнах, салонах краси, освітніх закладах, лікарнях.

Види прибирань приміщень

Санітарне прибирання

Санітарна обробка проводиться у місцях підвищеного скупчення людей, установи, які приймають велику кількість відвідувачів, застосовується до офісних, нежитлових, торгових просторів. Передбачається повне очищення та обробка всіх поверхонь за допомогою спеціальних миючих засобів, обладнання. Протираються двері, скляні поверхні, підвіконня, дезінфікуються санвузли, очищується кахельна плитка. Все обробляється протигрибковими розчинами. На закінчення провітрювання, винос сміття.

Гігієнічне прибирання

Гігієнічне прибирання проводять у місцях із підвищеною вологістю, у басейнах, саунах, лазнях, душових. Регулярне прибирання приміщень перешкоджає утворенню цвілі, гнучкості. Матеріали служать довше. Забирається наліт із сантехніки, миються санвузли, приміщення обробляються протигрибковим засобом, протираються меблі та всі металеві конструкції. Місця сильного забруднення обробляються антибактеріальними засобами, наприкінці виноситься сміття.

Дезінфекція приміщень

Дезінфекція та профілактика поширення бактерій, вірусів проводиться для очищення житла, придбаного на вторинному ринку, після орендарів квартири, після нещасного випадку, після знаходження у приміщенні інфікованого, при виявленні ураження грибком, цвіллю. Залежно від конкретного випадку проводиться вологе прибирання, знезараження поверхонь, високотемпературна обробка парою, використовуються спеціальні розчини, обприскування за допомогою обладнання. За потреби застосовується ультрафіолетове випромінювання, озонування.

  1. Ціна санітарно-гігієнічного прибирання 1-кімн. квартири від 800 грн.
  2. Ціна санітарно-гігієнічного прибирання приміщень від 20 грн за м.кв.

 

Shopping Cart