Дезодорація

ЗАПАХ ВОЛОГОСТІ ТА ЗАТХЛОСТІ

ЗАПАХ ТЮТЮНОВОГО ДИМУ

УСУНЕННЯ ТРУПНОГО ЗАПАХУ

ЗАПАХ ГАРУ ПІСЛЯ ПОЖЕЖІ

Дезодорація квартир та будинків

Якісні послуги дезодорації пропонує ТОВ «Центральна медико-санітарна служба»

Запахи від свійських тварин виводять із себе. Запах гару і трупний запах розбурхують у пам’яті жахливі моменти. Професійна дезодорація знищує їх за допомогою спеціальних пристроїв та препаратів. Це необхідний захід, оскільки запахи викликані наявністю в повітрі шкідливих мікроорганізмів, які можуть бути причиною хвороб.

Дезодорація приміщення

Походження слова «дезодорація» від французького des та латинського слова odor, яке перекладається як «запах». Застосовується і зворотний процес – одоризація. Наприклад, природний газ не має запаху, але він вибухонебезпечний, тому його наділяють особливим запахом, який відразу розпізнається людиною. У бензин замішують барвник, щоб не переплутати його з іншими рідинами та правильно визначити октанове число.

Якісну ліквідацію запахів проведе лише професійна служба дезодорації, фахівці якої можуть визначити потрібні речовини та їхню концентрацію для ефективного та нешкідливого видалення запахів.

Компанії дезодорації користуються спеціальними засобами, що впливають на причину запаху, тому він зникає назавжди. Причини його появи можуть бути всілякі: ремонтні роботи, тварини, куріння та інше. Дезодорація вийде у невелику вартість, а Ви збережете здоров’я та нерви.


Дезодорація квартири чи будинку

Служба професійної дезодорації часто потрібна господарям кішок, оскільки сеча цих тварин має різкий, неприємний запах, а видалити його побутовими засобами не можна.

Дезодорація автомобіля

Озонування потрібно провести у квартирах та будинках, які пережили пожежу. Тому що гар проникає у стіни, у підлогу та меблі. Якщо у приміщенні пахне після пожежі у сусідів, не сподівайтеся, що це минеться самостійно. На послугу дезодорація не буде такою великою ціною, як на придбання нових меблів і ремонт.

Дезодорація приміщень після небіжчика

У тілі померлої людини запускається процес розкладання, від цього з’являється запах, який, до речі, може призвести до інфекційних та алергічних захворювань, тому ліквідувати такий запах обов’язково.

Дезодорація тваринницьких підприємств

Служба професійної дезодорації викликається і тваринницькі підприємства усунення запаху продуктів життєдіяльності тварин. Інакше також пахнуть і продукти, що випускаються на даному підприємстві. Відповідно, дезодорація дозволить зберегти продукцію якісної та не втратити гроші на ринку, а також створити сприятливу атмосферу для праці спеціалістів.


Як іде дезодорація і складається вартість неї?

Процес є озонуванням із застосуванням спеціальних речовин у кілька етапів:

  1. Вивчення території, де потрібно провести роботу.
  2. Підготовка майданчика, наприклад, чищення приміщення від наслідків пожежі.

Процес дезодорації

Визначення причини неприємного запаху, наприклад, знайдені продукти з ознаками гниття або предмети, що вбрали котячу сечу.
Вибір способу та речовин обробки.
Обробка приміщення професіоналами з урахуванням санітарно-гігієнічних вимог.
Скориставшись нашими послугами, Ви переконаєтеся, що дезодорація виконана якісно і ціна невисока, а Ваше приміщення наповнилося свіжістю та приємним ароматом.

Shopping Cart