Ціни для юридичних осіб
Ціни для квартир
Ціни для будинків та котеджів

ЗНИЩЕННЯ ТАРГАНІВ

Професійне знищення тарганів у квартирах з використанням сучасних методик, що гарантують повне винищення комах та довгостроковий ефект. Захистіть ваш будинок від усіх ризиків, пов’язаних із шкідниками!

Час обробки до 20 хв. Працюємо у зручний для вас час!

Гарантія від 1 року за дотримання рекомендацій майстра.


Професійні методи боротьби

Обробка квартири від тарганів або клопів може бути здійснена декількома методами: хімічним (розпилення безпечного для людей препарату без запаху та кольору) та механічним (установка спеціалізованих пасток та приманок). Сучасні методики боротьби з комахами поділені на такі групи:

  • Холодний туман

За допомогою спеціального генератора холодного туману в приміщенні розпорошується інсектицид (отрута для тарганів). Проникаючи в найважчі місця, не тільки отруює комах, але й осідає на поверхнях, тому вражає нових «непрошених гостей».

  • Бар’єрний захист

Застосовується у випадках, коли непрохані гості прийшли у квартиру від сусідів чи з підвалу. Спеціальний препарат наноситься на всіх передбачуваних точках входу комах (розетки, вентиляційні шахти, пороги дверей), запобігаючи їх подальшому проникненню.

Бар’єрний захист є доповненням до основного методу обробки, оскільки діє лише на дорослих особин!

Ми використовуємо європейські препарати без запаху та кольору, які не залишають слідів на меблях та безпечні як для дорослих людей, так і дітей!

Туман

Shopping Cart